Každý ví, že je více leteckých společností. Ne, nebojte se, nebudeme si je jmenovat. A také každý ví, že se letenky zdražují, a to dost rychlým tempem. Proto byste si rádi koupili letenky levně. Jenže ono to není jednoduché.

Je to v souvislosti právě s těmi leteckými společnostmi. Každá dělá svou práci jinak, každá má své vnitřní zákony a předpisy, kterými se musí řídit, a je jasné, že tak, aby tato určitá společnost vydělala. Jinak to snad ani nejde.

křídlo letadla

Nuže, pokud tedy chcete nejlevnější letenky, musíte se informovat na cenu, a ne koupit hned tu první, která se nabízí. Proto je nejlépe procházet servery všech společností. Nezabere to moc času, tak hodinku dvě. Nakonec zjistíte, že za tu dobu společnosti ceny zase změnily, a tak začínáte znovu, což může trvat i týden, než pochopíte, že tohle asi nebude ta správná cestička. Ale co dál?

Nelámejte si hlavu, co jsem slíbil v perexu to také dodržím. Když si kliknete na odkaz nahoře, tak se ocitnete na jiném webu než zde. A zrovna zrovínka tam si můžete koupit letenky, které jsou v okamžité nabídce a jsou opravdu nejlevnější.

Není důležité znát technické detaily. Představte si to prostě tak, že je v tomto webu prográmek, který ceny hlídá soustavně v jednom kuse, a proto vy hned uvidíte, za kolik si můžete koupit opravdu tu nejlevnější letenku skoro kamkoli.

letadlo

Takže vy jako zákazník zadáte jen odkud kam chcete vycestovat a během půl minuty se dozvíte kolik vás bude letenka stát. Za tuto službu nic zvlášť platit nebudete, stačí když si letenku zamluvíte a máte po starostech. Ušetřili jste spoustu času, který můžete trávit rozhodně užitečněji než brejlením na monitor počítače. A také samozřejmě ušetříte i peníze, sami si pak spočítáte kolik. A uvidíte, že pak již budete na výše zmiňovaný vyhledávací web chodit častěji a častěji. Já už mohu jen popřát šťastnou cestu.