Také tak milujete plavání a koupání? Také byste si jej chtěli užívat co nejdéle? Můžete. Stačí navštívit krytý bazén ve vašem městě. Že to není dobrá rada? Že byste si chtěli užívat raději doma na zahradě v naprostém soukromí? Ano můžete. A dokonce tak, aby pro vás koupání představovalo jen perfektní relaxaci s minimem starostí o čistotu vody. Jakmile budete pořizovat zahradní bazén, nesmíte zapomenou pořídit i nejrůznější příslušenství. To má jediný cíl. Usnadnit vám namáhavou práci spojenou s údržbou vody v bazénu a se starostí o čistou vodu.

slunný den

Úžasným pomocníkem je bazénová plachta, která umí snížit výskyt nečistot ve vašem bazénu na minimum. Zakrýt nádrž je mnohem jednodušší než se věnovat lovení nečistot s pomocí síťky.

Prodloužíte dobu koupání

Sluníčko umí prohřát vodní hladinu, je třeba si však počkat. Vy ale čekat nechcete. Chcete si užívat koupání mnohem dříve než ostatní a mnohem déle než ostatní. Pak jsou v pro vás vítaným společníkem solární plachty. Ty mají několik funkcí a všechny jsou užitečné. Plachtu umístíte přes nádrž tak, aby se dotýkala vodní hladiny. Slunce a jeho hřejivé paprsky se už postarají o zbytek. Voda získá příjemnou teplotu za nesrovnatelně kratší dobu.

tělo sochy

Pravidelné přikrývání nádrže se doporučuje zejména přes noc, kdy klesají teploty. Přikrytím zabráníte tepelným ztrátám a voda bude pro koupání příjemná i v brzkých ranních hodinách. A přikrývání se stará ještě jednou. Spadané větvičky a zaváté listí jen ráno setřepete a nemusíte dlouze lovit síťkou. Rovněž uchráníte mnoho broučků a jiného hmyzu před jistou záhubou ve vaší nádrži.

Vybrat si můžete z mnoha provedení a vůbec se nemusíte omezovat jen na obvyklou modrou barvu. V kurzu je i černá nebo dokonce zcela transparentní, která vypadá velmi moderně. Výběr rozměrů je dostatečný a není důvod otálet s nákupem.

5/5 - (2 votes)