Také byste rádi o víkendech vyráželi z rušného města někam za klidným odpočinkem? Anebo prostě jen toužíte po solidní základně, třeba na chytání ryb, anebo pro vyrážení do přírody. Když toužíte po praktickém, ale levném rekreačním objektu, který by vám říkal ano, měli byste svou pozornost věnovat také mobilheimům.

klice a sedmikrasky

Mobilní dřevostavba může vaše přání v mžiku vyřešit – a to za velice pěkné peníze. Navíc na ni nebudete čekat nijak dlouho.

Jestliže si vystačíte jen se sezónní nezateplenou stavbou, vyjde vás na několik stovek tisíc korun, pokud byste měli zájem o celoroční objekt, komfortně vybavený tak, jako běžný byt, počítejte zhruba s jedním miliónem. Ovšem i tak se jedná o skvělou nabídku!

klice od domu

Navíc platí, že v případě staveb bez pevných základů spojených se zemí nepotřebujete stavební povolení. Takže takovou stavbu můžete nechat umístit třeba i na pronajatý pozemek, který není váš, což by u staveb s pevnými základy vůbec nepřicházelo v úvahu.

Jak je tedy vidět, v tomto případě ušetříte hned několikrát.

A nebudete se muset trápit ani běžnými starostmi stavebníků, kdy běžnou výstavbu provází hluk, prach, a jiné nepříjemnosti, které netěší ani sousedy. V tomto případě probíhá výroba mobilních domů už v areálu výrobce, který je odtud v kompletní podobě dopraví na konečné místo s pomocí speciálního vozidla. A jakmile stavbu usadí a připojí na energie, můžete ji začít využívat.

Celá výroba je poměrně krátký proces, netrvá déle, než několik týdnů. V okamžiku, kdy za objednávku zaplatíte, se začne vyrábět.

Ovšem pokud na celou věc spěcháte, můžete si zvolit i některou z již hotových staveb, ať už je nová, anebo použitá – a tedy ještě levnější.

Stačí, když navštívíte centrum vzorových domů, a tam si vše důkladně prohlédnete, a můžete si rovnou vybrat takové obydlí, které vám padne do oka. Jeho vzhled i zařízení interiéru záleží jen na vašem vkusu a potřebách. Nic není problém.