Kdybyste si měli doma nechat jenom jednu technickou věc, tak jaká by to byla? Když se mě na tohle zeptala moje máma, tak jsem vůbec nevěděla, co já osobně bych si vybrala. Protože když jsem si řekla, že bych si určitě nechala lednici, protože mám opravdu moc ráda jogurty a těstoviny, kde je všechny skladuji v ledničce. A mám na mysli už těstoviny hotové s nějakou omáčkou, takže mě jako technika by nejvíce asi chyběla právě lednice. Jenže potom jsem si uvědomila, že kdybych neměla třeba sporák nebo mikrovlnku, tak jak bych si potom udělala omáčku nebo uvařila těstoviny?

Techniku má doma každý.

Je to opravdu velké dilema a problém. Opravdu se nejde jenom tak rozhodnout, čemu byste doma dali přednost. A je to úplně skoro to samé, jako kdybyste se zeptali ženy, čemu dá přednost. Jestli dá přednost rtěnce anebo řasence na řasy. Opravdu ani já bych nevěděla, co mám odpovědět. Možná po dlouhém uvážení bych odpověděla, že bych se nikdy nevzdala řasenky. Ale tady jde o nějakou techniku a spotřebič! Sice ano, obešla bych se jistě asi bez mikrovlnné trouby a rychlovarné konvice.

Doma mám i nářadí na techniku.

A možná taky bez televize, ale abych oželela třeba například ledničku nebo pračku anebo sporák? Tak to asi ne. A jsem ale ráda, že tohle nemusím nikdy zažít, protože tohle mi zůstane navždycky. O své elektrospotřebiče a techniku se dobře starám, takže věřím, že mi bude opravdu ještě hodně dlouho sloužit. Nejsem ten typ člověka, který se o nic nestará. Znám třeba několik lidí, kteří se o svou techniku v kuchyni nestarají a potom se diví, že se jim něco rozbije nebo že jim zase něco nefunguje. Tohle je zase ale hodně špatné, protože se pak v tom nedá ani vařit. Jak chcete třeba uvařit skvělou kávu, když máte úplně zanesený kávovar? Myslím si, že takhle by to být nemělo. Já si taky svůj kávovar čistím a měl by to dělat každý.