Také jste už někdy přemýšleli, kam byste dali svou reklamu? Samozřejmě, že reklamu můžete dát také na klíčenky anebo na propisky. V poslední době jsou reklamy také hodně dávané na kšiltovky anebo na mikiny. Já bych ale třeba vyzkoušela také reklamu na tričko. Jsou i reklamy na tašky, ale já jsem si řekla, že právě když je pěkné počasí a lidé budou nosit krátká trička, tak by se hodila reklama na tričko. Reklamní tričko Promotextile se vám vyplatí z toho důvodu, že ono jde vlastně vidět, tedy za předpokladu, že v tom lidi budou chodit. Nevyplatí se mít reklamu na tričku, když třeba budou mrazy a bude zima, protože takhle to neuvidím moc lidí, neuvidí to téměř nikdo.

Vyzkoušejte reklamu i na košile.

Zkuste se podívat na webové stránky promotextilie.cz, kde najdete opravdu mnoho různých nápadů, jak udělat nejlepší reklamu. A pokud si třeba na reklamu netroufnete sami, tak si nejraději objednejte nějakou speciální firmu, nějakou reklamní agenturu, která vám s tím pomůže. Opravdu by nebylo vhodné, kdybyste třeba měli nějakou špatnou reklamu, která nezaujme anebo, která vůbec nedává smysl takovou. Reklamu, která nemá hlavu a patu. Také jsem už takhle jednou viděla reklamu, byla to soutěž, kdo bude mít nejlepší reklamu a věřte, že tam byly někdy takové reklamy, které byly opravdu hrozné a vůbec jsem jim nerozuměla.

Nejlepší trička jsou bavlněná.

Proto je nejlepší, když budete chtít reklamu na hrneček anebo reklamu na tričko, tak nejlepší bude, když si seženete nějakou kvalitní reklamu, která vám s tím pomůže a která samozřejmě všechno udělá, tak abyste tam neměli hrubky anebo aby to hlavně dávalo smysl. A moje kamarádka právě pracuje v obchodě, kde prodávají zvířecí krmivo a také mají reklamní trička. Mají tam vepředu na hrudníku napsán název obchodu a vzadu třeba mají nějaké obrázky zvířat a podobně. Moje kamarádka má nejraději kočky a psy, takže na zádech má právě obrázky koček a psů. Myslím si, že reklamní tričko se vám opravdu hodně vyplatí. A také bych chtěla hlavně zmínit, že reklamní trička se dávají vždycky zadarmo, neprodávají se.