Ahoj, jmenuji se Michal Strelec a jsem odborník softwarového inženýrství a moderních technologií, především ve webových aplikací. Studoval jsem softwarové inženýrství na Fakultě ČVUT. Podnikám na sebe a dělám, co mě baví. Moje preciznost v této práci je neskutečně nepřehledná a ptáte se proč? Každý detail v mém projektu je můj hlavní cíl, jak naprogramovat, opravit a vylepšit chybu a dotáhnout to k dokonalosti. Tak něco málo jste se dozvěděli o mně a teď, co vlastně dělám za čáry a klikání do klávesnice. Jdeme na to!

Webové aplikace

Webové aplikace, které ohromí celý svět!

Každá moje práce je originální, a proto se dělá zvlášť, na nový projekt, na zakázku samostatně. Tedy jinak objednávka na zakázku. Chci vám říct, že moje projekty se musí rozdělit do mnoho fází. Jaký rozsah práce bude uvedena, v čem budou webovky nebo aplikace na míru sloužit či jaký kvalitní nástroje mám použít, že ano? Protože jeden e-shop, který si bude chtít psát svoje objednávky nepotřebuje síť pro 500 zaměstnanců na rezervaci u mzdové účetní, například. Každá práce má své pravidla a vaše požadavky, kde jim budu dávat srdce a budu jim dávat směr, jak se bude webová aplikace vyvíjet dál a dál.

Jak fungují webové aplikace?

Jak celá spolupráce probíhá?

Zaměřím se na požadavky, první úkol. Poté musím přijít, jaký směr dát a kam ho vést, aby to bylo efektivní a pro vás výhodné. Třetí úkol je na mé šikovnosti a na mém programovaní, tedy makání na softwaru. Vybírání programů, vzhled a odstranit všechny chyby, aby neohrozili budoucí běh vašich stránek. Jak se domluvíme, dojednáme cenu a vyřešíme vaše požadavky, tak vytvoříme objednávku a hotovo! Zbytek nechte na mě a já za vás vše vyřídím a naprogramuji!

Jak se mám k vám objednávat, co proto mám udělat?

Stačí zavolat a dohodneme se nebo také se můžeme sejít v kavárně, já vám představím moje úspěšné projekty, řeknu návrh a popovídáme se o vaší potřebě, a co očekáváte a jak to vidím já.