Chováte doma křečka, morče, potkana nebo jiného drobného hlodavce nebo jste se rozohodli si ho pořídit a vybavujete mu klec nebo terárko? Na co tedy nezapomenout a na co se zaměřit co všechno pro takového domácího mazlíčka pořídit? Hlodavci jsou domácí mazlíčci, kteří si rádi hrají a potřebují tak různé věci, které jim k zábavě poslouží. Křečci ocení třeba kolotoč, ve kterém mohou až do unavení běhat a vybíjet si tak svoji aktivitu. Pro jiný druh zábavy malých hlodavců zase poslouží různé druhy okusovadel .
kokosový ořech pro myšku
A proč je tak důležité, aby třeba křeček měl v kleci něco, co by mohl ohlodávat? Křečkovi totiž dorůstají zuby, proto si je musí neustále zabrušovat, jinak by mu to bylo nepříjemné. Dejte vašemu křečkovi nebo jinému hlodavci dostatek možnosti, aby si mohl obrušovat svoje zoubky podle potřeby. Pořiďte mu nějakou zábavnou okusovací hračku. Uděláte tak malému hlodavci i jeho zoubkům lepší službu než třeba starým pečivem.
Díky zábavným hračkám budou vaši domácí mazlíčci spokojenější a šťastnější, tak proč jim nedopřát nějaký ten druh zábavy. Pořiďte vašemu křečkovi, morčeti nebo potkanovi některé okusovadlo z široké nabídky. A z čeho konkrétně můžete vybírat?
křeček s oříškem
Pořídit můžete třeba něco stylového jako je sisalová mrkvička a kukuřice nebo dřevěná zelenina, které určitě nadchnou nejednoho hlodavce. Výborné na broušení zoubků hlodavců jsou i dřevěné větvičky, které též naleznete v naší nabídce. Vybrat můžete také třeba dřevěný míček s rolničkou, který také vybízí hlodavce k pohybové aktivitě. Vybavte klec vašeho křečka, morčete nebo potkana některým z našich produktů na ohlodávání a umožněte jim tak zdravé, přirozené a pravidelné broušení jejich zoubků. U nás v nabídce naleznete vše potřebné pro zábavu, pohyb i výživu malých hlodavců.