Pokud máte nějaké starší finanční závazky, které vás táhnou ke dnu, nenechají vás pořádně vyspat a obáváte se příchodu exekutora, pak je jasné, že uděláte všechno proto, abyste se jich co nejdříve zbavili. Otázka ovšem zní, co můžete v takové situaci podniknout?
Je jasné, že pokud máte dluhy, tak vám žádná banka peníze nepůjčí. Stačí i ten nejmenší záznam v registru dlužníků a problém je na světě. Takže v situaci, kdy peníze nejvíce ze všeho potřebujete, vám je žádný klasický bankovní dům neposkytne. Jak je tedy vidět, tak banky musí dodržovat svá přísná pravidla a nejsou zde pro běžné lidi a jejich běžné životní problémy.
bankovky eu
Pokud tedy ve svém okolí nemáte nějakého dobrého známého či příslušníka rodiny, který by byl ochotný pomoci, tak máte už jen jedinou možnost, kam se obrátit, a tou je solidní nebankovní společnost. Zde můžete získat vstřícnou půjčku v podobě americké nebankovní hypotéky i v situaci, kterou jsme popsali výše. Nevadí záznam v registru ani nižší příjem či exekuce na krku. To jediné, co musíte splnit proto, abyste získali americkou hypotéku nebankovní, je schopnost splácet a možnost zaručit se za svou půjčku adekvátní nemovitostí.
Jisté je, že při troše snahy se vždy najde způsob, jak půjčené peníze budete moci vrátit. Vždyť nebankovní hypotéku můžete splácet až třicet let, tedy po opravdu malých částkách. A když budou její úroky příznivé tak je jasné, že tuto půjčku umoříte raz dva, aniž by vás takový závazek významně zatížil.
pět komínků mincí
Zbývá už jen záruka v podobě vhodné nemovitosti. Cena nemovitosti by měla odpovídat výši částky, o kterou máte zájem. Může se tak jednat o byt, pozemek, rodinný dům anebo klidně o garáž, záleží jen na tom, kolik peněz si chcete půjčit. A pokud náhodou vy sami žádnou nemovitost nevlastníte, tak neváhejte a využijte možnost ručení za půjčku prostřednictvím spoluručitele, který takovou vhodnou nemovitost vlastní.