Možná již dlouho toužíte po vlastním samostatném bydlení, které vám však stále uniká. A to především z finančních důvodů. Vlastně, když si spočítáte své úspory, tak to vypadá, že pokud náhodou nevyhrajete v loterii, tak se tento stav ještě pěkně dlouho nezmění. A to i přesto, že byste byli ochotni změnit svou adresu prakticky neprodleně, jen pokud by to bylo možné. Nicméně jen málokdo si chce uvázat na krk likvidační hypotéku, kterou bude splácet po velkých sumách až do konce svého života. A navíc, existuje také stále mnoho těch, kteří by si podobnou hypotéku rádi sjednali, ovšem žádná banka jim není ochotna vyjít vstříc. Mnoho lidí totiž nemá dostatečný příjem ani k tomu, aby si mohli sjednat hypotéku.
domek na trávě.jpg
Nicméně i v tak zoufalé situaci přece jen existuje světlo na konci tunelu. Je jím celoroční mobilní dům, který si můžete pořídit za velice příznivou cenu, která je tak nízká, že se vám z ní zatočí hlava. Vlastně je nižší než cena jednopokojového bytu v průměrně velkém českém městě, a to zdaleka nemluvíme o Praze, kde vás i garsoniéra vyjde na několik miliónů korun.
zamilovaní s domkem.jpg

Mobilní dům je druh bydlení, který nemá pevné základy. Specializovaná firma vám jej smontuje přesně podle vašich přání a vybaví jej tím, čím si budete přát, a poté jej dopraví přesně až na místo určení, které si vy sami stanovíte. Jistě, jedná se o bydlení o skromných rozměrech, alespoň pokud jde o podlahovou plochu, nicméně ve srovnání s malými velkoměstskými byty tato plocha zase tak skromná není. Bohatě vystačí ke spokojenému životu mladé rodině, lidem bez závazků anebo páru seniorů. Velkou výhodou tohoto bydlení je i to, že si jej můžete nechat postavit prakticky kdekoli a nepotřebujete k tomu žádné úřední povolení, stačí vám jen malý kousek vlastní půdy, takže nejenže budete bydlet ve svém, ale třeba i v zeleni.