Připojení k internetu už je v naší zemi něčím naprosto běžným a pro přinejmenším podstatnou část našeho národa je to pomalu ‚každodenní chleba‘. Něco, nad čím se už vůbec nikdo nepozastavuje. A pokud už se nad tím někdo někdy někde pozastaví, pak jedině tehdy, když jde diskuse na toho téma do větší hloubky, tedy když se diskutuje o kvalitě takového připojení, případně o jeho ceně.
rozmazaný monitor

A pokud pak přijde řeč na poskytovatele jménem Pranet, mluví se zpravidla jen v superlativech. Protože je to právě tento, jenž poskytuje spolehlivý, stabilní, rychlý a přitom i levný internet na absolutní většině území našeho hlavního města, tedy Prahy.
Pětadevadesát procent území metropole a také některé z okolních oblastí jsou tímto poskytovatelem internetu pokryty, tam všude lze využívat jeho dokonalých služeb. Někde v podobě připojení bezdrátového, někde přichází ke slovu kabel, ale každopádně tu tato možnost je.
A kdo se dostává na síť s pomocí tohoto poskytovatele, nemá důvod si stěžovat. A to ať už jde o nějakou domácnost nebo malou či klidně i velkou firmu, tedy o někoho z řad těch, z nichž se zákazníci Pranetu rekrutují. Protože zde poskytované služby jsou na té nejvyšší a zároveň cenově nejpřijatelnější úrovni, a to ať už je jejich uživatel kdekoliv v pokryté lokalitě.
slečna u notebooku

A má díky tomuto poskytovateli internet Praha 9? O tom nepochybujte. Ať Černý Most, Hostavice nebo Kyje, všude si přijdete na své. Je zde celá řada firem, společností a podniků, které si oněch dokonalých služeb od Pranetu užívají a rozhodně si nemají na co stěžovat. Je tolik tamních ulic, kde si lze bez problémů užívat tento nejlevnější pražský internet!
Stejně jako si ho mohou užívat i domácnosti a malé stejně jako velké firmy i v jiných lokalitách. A všichni si tu přijdou na své.
Na rozdíl od mnohých poskytovatelů jiných, kteří nabízejí kdovíco za nejednou i notně přemrštěné ceny. Což ale rozhodně není tento případ.