Co si vybavíte, když vám řeknu průmyslová výroba https://www.schoellerallibert.com/cz/trhy/průmyslová-výroba? Mě jako první napadne, že průmyslová výroba je to, že se vyrábí potraviny ve velkém. Třeba například nějaké oplatky anebo různé tyčinky. Protože já jsem kdysi pracovala v potravinářství. A tam se slovo průmyslová výroba využívalo opravdu hodně často. Pamatuji si, jak moje maminka taky sháněla práci. Vůbec nevěděla, do jaké práce maminka půjde, protože ona byla hodně zdravotně omezená. Měla tři operace kolene, takže nemohla ani moc stát ani dlouho sedět.
Výroba koření ve velkém.
A je to opravdu hodně velké omezení, protože tu práci, kterou si přála, tak dělat opravdu nemohla. A tak si na pracovním úřadě dala další požadavky, aby její práce byla různorodá. A právě matce asi po půl roce pracovní úřad našel práci v potravinářství. Byla to práce ve skladu. A v práci jí slíbili, že kdykoliv bude chtít moje maminka pauzu, tak si ji může na pět minut udělat. A maminka samozřejmě moc ráda souhlasila. Myslím si, že maminka si opravdu lépe vybrat nemohla. Pracuje v potravinářství, kde je velká průmyslová výroba čokolády a taky kávy.
Velkovýroba drinků.

Já jsem hodně závislá na kávě, doma mám opravdu mnoho druhů káv. Vypiji denně asi tak osm šálku kávy. Myslím si, že kávová průmyslová výroba by na tom mohla být ještě lépe, kdyby dělala různou další kvalitní kávu. Zatím jsem ještě na našem trhu neobjevila tak kvalitní kávu, se kterou bych byla na sto procent spokojená. A vy máte rádi kávu? Já si bez ní nedokážu představit den Kdykoliv se ráno probudím, tak první, na co myslím, tak je káva. Dokonce si kávu dopřávám i před spaním, protože na mě káva nemá takový vliv, že bych po ní pak neusnula. To vůbec ne. A říkám si, že bych mohla někdy si založit vlastní obchod http://www.lindex.com/cz/shopping-bag/ s kávou. A to je nápad! A mohla bych mít konečně vlastní průmyslovou výrobu! A našla bych jednu z nejkvalitnějších káv!