Máte rádi dekorace? Zvelebujete s nimi svoje bydlení, a potrpíte si na hezké věci? víte, že i s pomocí svíček lze vyrobit řadu skutečně velmi vkusných, decentních i výrazných a originálních dekorací? Stačí vybrat takovou, která se bude do celkového aranžmá hodit. Flor Service má v sortimentu velmi kvalitní a originální svíčky, s kterými můžete vykouzlit leccos. Najdete zde velmi propracované svíčky ve tvaru květin, které jsou samy o sobě velmi krásné a hodí se jako samostatná dekorace.

keř levandulí

Do každé interiéru se hodí svíčka levandule. Jak vypadá levandule asi všichni víme. Má krásné fialové podlouhlé květy, které jsou charakteristické svou vůní. Ne každý má ale tuto výraznou vůni rád, a přesto se mu levandule líbí. Naštěstí je na trhu řada svíček ve tvaru levandulí, ovšem bez parfemace. U nás najdete velkou i malou svíčku a dokonce i svíčky čajové. Hodí se jako dekorace do jakéhokoliv pokoje ve vašem domě či bytě, skvěle vypadá v koupelně i v kuchyni na lince.

Milujete provence?
V posledních letech hodně frčí styl provence. Vyznačuje se bílou barvou a právě levandulemi. Máte kuchyni v tomto stylu? Nebo máte na zahradě posezení v bílé barvě? Pak vám nesmí chybět svíčka ve tvaru levandule, která podtrhne celkový vzhled celého místa.

fialová svíčka

Mnoho svíček v květinových provedeních
Květiny jsou velmi příjemnou dekorací, která ovšem časem zvadne. Rovněž jde o docela nákladnou dekoraci, a vzhledem k její životnosti je pro mnoho lidí lepší pořídit si květinu v podobě svíčky. Až přijde její čas, ještě vám zútulní interiér a navodí intimní atmosféru svým plamenem. Svíčky potěší nejednoho člověka, a to jak ženy tak i muže. Je to velmi milý dárek, který se hodí k jakékoliv příležitosti. Potěšíte s ní kohokoliv – rodinné příslušníky, sousedku, nebo třeba kamarádku. Se svíčkou z našeho e-shopu rozhodně vedle nešlápnete.