Léto je tu a tak je na čase vytáhnout ze skříně lehké kousky, které byly celý zbytek roku zahrabané někde vzadu, a určitě jste na ně zapomněli. Samozřejmě je potřeba je nejdříve zkontrolovat, abyste zjistili, zda vám pořád ještě sedí a nevyšly úplně z módy. Přemýšleli jste ale někdy nad tím, jak jsou barevně odlišné od zimního oblečení?
duhová sukně

I když je krásně a venku svítí sluníčko, mnoho lidí kolem nás stále chodí v nevýrazných smutných barvách, jako je šedá, hnědá, různé tmavé barvy, ale hlavně černá. A není to trochu škoda? Proč v létě nezkusit barevnější oblečení, které vás rozzáří? Vždyť i vědci potvrdili, že barvy kolem nás nám zlepšují náladu, a to přeci všichni chceme.
Zkuste se v létě zaměřit na barvy, jako jsou zelená, modrá, růžová, oranžová nebo třeba žlutá. Zároveň je zkoušejte kombinovat, a tím není myšleno například světle modrou k tmavě modré. Vyzkoušejte kombinace, které by vás nikdy nenapadly a uvidíte, jak se budete cítit svěže. Například růžová se žlutou vás rozsvítí na dálku, anebo zelená s oranžovou. 
A nezapomeňte také na boty a kabelku. Dnes již neplatí, že musí ladit k celkovému outfitu. Projděte, co máte doma a vezměte si třeba kabelku nebo boty v úplně jiné barvě, než máte oblečení.
A co další doplňky? Kromě hodinek, náramků a náhrdelníků můžete vyzkoušet třeba čelenky do vlasů, které se dělají v různých provedeních, například s kytičkami. K čelence můžete zvolit třeba stejný náramek v letním designu.
troje boty
Cokoliv vás napadne, zkombinujte, vždycky se můžete vrátit k původnímu oblečení. Byla by ale škoda chodit v prosluněných dnech, jako šedá myška bez kapky fantazie a proto neváhejte a zkoušejte nové a nové variace. A hlavně nezapomeňte, že není důležité, co se zrovna aktuálně nosí, ale co je vám pohodlné a vy se v tom cítíte dobře. A pokud se okolí něco nelíbí, prostě si ho nevšímejte a buďte spokojení s vaším výběrem, za kterým si stojíte.