Motorola není u nás až zas tak známý výrobce, ovšem v historii mnohdy představil moderní řešení. Model E6 dbá na kvalitu a spokojenost uživatele.

Mobilní telefon Motorola E6

Za svou cenu potěší

Pokud jste o této značce ještě neslyšeli, tak je to velká škoda, protože právě ona představila první vyklápěcí mobilní telefon. Samozřejmě přišla i s řadou dalších inovací v ohledu mobilních telefonů, takže znamenitě prospěla k vývoji. Konkrétně tento model se zaměřuje na praktičnost a kvalitu, aby skutečně zákazník za danou cenu dostal pořádné zařízení, se kterým bude spokojený. Máme tu možnost oddělat zadní kryt, což už se dneska jen tak nevidí.

technologie smarthphone

A proto je výměna baterie a restartování mnohem snadnější. Nechybí ani moderní prvky, takže zde najdeme výřez pro fotoaparáty a čtečka otisků prstů s logem společnosti. S výkonem v této kategorii můžete být opravdu naprosto spokojení. Milovníci focení a natáčení budou také spokojení, protože fotoaparát zajišťuje hezké snímky i za horších podmínek. Jednou z nevýhod bychom mohli zmínit takovou klasiku, což je reproduktor, který při hlasitějším nastavení není žádný zázrak.

Riziko poškození

U tohoto zařízení se rozhodně zpracování a kvality bát nemusíme, ale přeci jen je to stále dotykový mobilní telefon, který má sice spoustu našlapaných funkcí, ale vzhledem právě ke svým vnitřnostem a dotykovému displeji je stále zranitelný a takový pád na tvrdou podlahu může znamenat velmi drahou opravu, takže riziko nesmíme podceňovat. Vše se může odehrát v mžiku, a proto nic nenechejme náhodě. Vsaďte na Motorola E6 Plus obal, který krásně na zařízení pasuje, a navíc splňuje naprostou bezpečnost pro zařízení.

barevné silikonové pouzdra

Záleží, jak typ zakoupíte, ale většinou funguje tak, že energie, která vznikne vlivem pádu se vstřebá do pouzdra a tím nevznikne na mobilu žádné poškození. Obaly se prodávají v opravdu hezkých provedeních, což přispívá k ozvláštnění zařízení, takže bude naprosto výjimečné od sériové podoby. Lidé mají jiný vkus a zájmy, a proto je sortiment široký, aby se na každého dostal jeho oblíbený motiv.