Určitě jste se někdy přistihli při obdobné situaci. Sedíte v klidu u televize, koukáte na oblíbený film, a chcete si otevřít láhev piva. Vezmete hezký, nápadný otvíráček, pivo otevřete a vršek položíte na stůl. K němu pokládáte i onen otvíráček. Něco vás však na něm zaujme, a tak si jej začnete blíže prohlížet. Vidíte logo a název firmy. Firmy, se kterou jste nedávno vedl obchodní jednání, když vám její zástupce přišel předložit zajímavou nabídku. Průběh filmu jde na chvilku stranou a vy se zamyslíte nad onou nabídkou a celé to jednání ještě jednou, bleskově, zvažujete. A o tom to je. Tak to je přesný popis požadované funkce reklamních předmětů. Reklamní předměty nabízíme v širokém spektru používání. Mohou to být například flash disky, mohou to být powerbanky, různé další předměty jako deštníky, tašky, batohy, sklenice, kelímky anebo klasické propisky a tužky.

otvírák

Kromě těch všech druhů reklamních předmětů se v promodarky.cz zaměřujeme rovněž na předměty, které najdou uplatnění v domácnosti jako domácí potřeby promodarky.cz. Je libo barovou zástěru, ve které budete obsluhovat hosty na své firemní párty? Nebo grilovací soupravu, s níž oslníte své zákazníky při přípravě svých skvělých hamburgerů? Také můžete svým hostům předvést další reklamní předmět, nebo lépe řečeno soupravu. Jde o krásnou soupravu na čaj, která možná více než v domácnosti najde uplatnění v kanceláři vašeho obchodního partnera.

kuchyňská zástěra

V nabídce máme toho opravdu hodně. Otvíráky na víno samostatné, nebo v dárkové sadě. Vinné stojany, karafy na kvalitní alkohol, vinné i whiskové sklenice, popelníky. A pokud je váš partner z oboru gastronomie, možná jej potěšíte nabídkou krásných desek pro jídelní a nápojové lístky. Všechny reklamní předměty jsme schopni vybavit potiskem. Jednobarevným až plnobarevným. Logo, adresy a kontaktní údaje můžeme doplnit i vámi zvolenou grafikou.