Přeprava léků Tlcargo není tak jednoduchá, jak si mnoho lidí myslí. Protože je to tak, že léky jsou velmi důležité a dají se velmi lehce zneužít. Jenom si představte, kdyby třeba zmizel kamion nějakých důležitých léků. To by z toho šly jistě udělat drogy. A to se samozřejmě nesmí. Takže přeprava léku je vlastně důležitá a taky musí být opravdu pozorně kontrolována. Je jasné, že dostanete nějaké papíry a taky smlouvy, kde máte všechno uvedené. Můj bratr totiž jednou taky rozváželo léky. A musím říct, že to bylo docela složité. On sám musel vstávat ve čtyři hodiny ráno. Opravdu takhle hodně brzy. Musím říct, že já bych asi tuhle práci nedělala.

Přeprava léků něco stojí.

A to jenom z toho důvodu, že bych musela tak brzo vstávat. Já jsem taková, že jsi ráda přispím. Takže bych potřebovala práci, kde nemusím tak brzy vstávat. Nicméně přeprava léků je ale zase úžasná v tom, že si člověk jezdí v dodávce a užívá si okolí. Já sama jsem to jednou s bratrem zkusila. Jela jsem s bratrem jako spolujezdec. A musím říct, že to bylo opravdu bezva. Mě to bavilo.

Přeprava je někdy složitá.

Až na to vstávání. Byla jsem ale v šoku, když tehdy bratr dovezl léky na určené místo. Trvalo skoro tři hodiny, než si dodávku někdo převzal. Celou dodávku léků. Protože každý všechno musel zkontrolovat, a to snad asi na dvakrát. Já sice chápu, že léky jsou důležité, ale že to trvá takhle dlouho? To jsem si vůbec nemyslela. A tak tohle byl asi další důvod k tomu, že bych tuhle práci dělat nemohla. Rozvoz léků je totiž velmi zodpovědné a myslím si, že já se tak moc zodpovědná nejsem. A raději bych tuto práci přenechala těm, kteří jsou více zodpovědní. A myslí více na to, že vezou léky a že musejí být poctivá a více důkladní. A vy byste si troufli na takovou práci? Myslím, že tohle je asi jenom pro vyvolené a ty, kteří ví, že léky jsou důležité zboží a musí být v bezpečí.