Dobrý výrobce se pozná i podle toho, že myslí na budoucnost svých zákazníků. Pokud totiž vyrábí a prodává něco, co je složené z několika různých součástí, bude muset uživatel čas od času tyto díly vyměnit. A to zejména v tom případě, že ten produkt stojí venku a je vystaven všem vlivům počasí. Ať se tedy budete snažit sebevíce, některé části začnou podléhat zubu času. A právě v tuto chvíli poznáte toho kvalitního prodejce.

zábava

· Ono by ale určitě neškodilo nejprve zjistit, jestli se dají náhradní díly na trampolínu právě u toho vašeho vybraného později sehnat.
· Dříve nežli uděláte dětem radost.

Aby se zbytečně nezkracovala životnost

Trampolína se skládá z několika součástí, z nichž každá má své nezastupitelné místo a každá má funkci, na které záleží, jestli bude jako celek dostatečně bezpečná a stabilní. Kromě toho určitě také nechceme, aby nás toto sportovní náčiní (které je také určeno pro zábavu) za silného větru opustilo a „odplachtilo“ k nějakému vzdálenějšímu sousedovi. Což je ještě dobrá varianta. Pokud bychom to vzali opravdu vážně, pak by mohla neukotvená trampolína způsobit i vážnou dopravní nehodu nebo někoho na ulici zranit.

Kotvící sada má za úkol tomu spolehlivě zabránit, protože prostě svého svěřence ze svých spárů jen tak snadno nepustí. Jak bylo řečeno, největším nepřítelem tohoto prostředku zábavy je počasí.

dětská trampolína

o Ale nejedná se jen o déšť, který jistě a logicky napadne každého jako první.
o Uškodit mohou i přímé sluneční paprsky.
Jestliže se právě žádný skokan nechystá na odrazovou plochu, doporučují výrobci používat krycí plachtu. Ta, která je přímo určená pro tento výrobek, spolehlivě zabrání poničení z uvedených důvodů. Správná péče se určitě vyplatí a není vůbec složitá. Stačí jen pravidelně kontrolovat všechny součásti a v případě podezření raději uvažovat o okamžité výměně.