Když se, milé ženy, ohlédnete za historií, určitě na počátku století uvidíte první ženy na jízdních kolech. Už v této době se tyto ženy, tzv. feministky tlačily na posty mužů. Kdo to kdy viděl, aby si ženy troufly odskočit si od plotny, aby si užívaly sportu, který byl doménou hlavně mužů!? Velmi troufalé v té době!
Vy máte to štěstí, že právě naopak musí i ženy dbát o své zdraví a sportovat, jako muži. Jaký sport si žena vybere je její výsadní právo. Vy jste si vybraly cyklistiku. Tomuto trendu se přizpůsobil i trh https://www.c-store.cz/Damske-cyklisticke-dresy-c62_829_3.htm. Už opravdu nemusíte jezdit ve starých teplákách, nebo neprodyšných legínách a ve vytahaném tričku, které už leccos pamatuje.

cyklisti

I když nejezdíte na kole profesionálně, ale jen a pouze rekreačně, můžete při sportu vypadat skutečně, jako ženy.
Je zcela normální, že ženy o sebe dbají daleko více, než muži. Obnovují pravidelně své šatníky a věnují velkou pozornost nejen líčení, ale i účesům. Ženy sportovkyně mívají účesy sportovní, ale promyšleně ze svých krátkých vlasů mohou vytvořit i účes do společnosti.

· Právě proto byste měly věnovat pozornost i dámským cyklistickým dresům, které se vyrábějí z kvalitních materiálů a mají dokonalou barevnost.
· Výtečně sají pot a navíc zvýrazní Vaši pěstovanou postavu tak, že se za Vámi ohlédne kdejaký cyklista. A jestli bude mít problém s řídítky a zakolísá na rovině? Pak je naše tvrzení podložené fakty!

jízda na kole

Je fantastické vypadat i po několikahodinové jízdě na kole, jako žena. Sice trochu upocená v obličeji, ale pořád, jako žena! A to je to nejpodstatnější na celém sportování. Tedy až tak zase ne. Nejpodstatnější je onen ohyb, který vykonáváte a kterým si utužujete zdraví a tvarujete postavu! To je jasné! Ale vypadat i po náročné trase dobře, to je také důležité!