Děti pomalu odrůstají a zanedlouho opustí rodné hnízdo. Chtělo by to ještě alespoň jednu rodinnou dovolenou, která by skutečně stála za to.

rodina

  • Zkuste ale jít do banky a na otázku, která se týká důvodu žádosti, odpovědět tak, že je to jen vaše záležitost. Nebo rovnou prozradit, že chcete k moři.
  • Přesto, že si v možná i sám bankovní úředník myslí, že do toho nikomu nic není, zeptat se vás prostě musí.

V tu chvíli má žadatel pocit, jako by částečně ztratil svou svobodu. Pokud ještě k tomu máze nízký příjem, máte také většinou smůlu. Banka vám prostě nepůjčí. Rozhodně neházejte dovolenou do žita a raději se obraťte na vhodného nebankovního poskytovatele, který bude přesně vyhovovat vašim představám.

Nízký úrok s možností dlouhodobého splácení

Produkt, kterým je nebankovní americká hypotéka, není podmíněn ani vysvětlováním důvodů půjčky a ani nutností mít vysoké příjmy. Je tu dokonce množná i tolerance záznamů v registrech dlužníků.

  • Pokud k tomu připočítáte nízký úrok, pak zjistíte, že tady jste správně.

koncepce
Se splácením to nebude vůbec složité. Americkou hypotéku lze v některých případech splácet i po bodu třiceti let. Což znamená, že se splátky rozloží takovým způsobem, aby nebyly pro klienta příliš zatěžující. Není samozřejmě problém vše doplatit kdykoliv to uznáte za vhodné. Žádné sankce nebo jiné poplatky vás v tomto případě nečekají.

Stačí zástava nemovitosti

Zajímavé finanční produkty, které nabízí nebankovní sektor, jsou v drtivé většině založené na zástavě nemovitosti. Proto není problém vše přizpůsobit samotnému klientovi. Z nemovitosti, kterou do podniku vložíte jako protihodnotu, můžete získat až sedmdesát procent z její odhadní ceny.

  • A to nejlepší na konec.
  • Jestliže nemáte žádný problém v podobě zmíněných záznamů v registru, můžete dosáhnou na VIP úrok, který je už od čtyř procent.