Máte zájem o výhodnou hypotéku? Potřebujete peníze a nemůžete svou žádost o půjčku odložit, tím spíše, když by šlo o mnoho měsíců? Máte nižší plat anebo nízkou bonitu?
Vždy, když vám v bance nechtějí vyjít vstříc, tak se můžete obrátit na nebankovní společnost. Tam jistě najdete pochopení pro vaše potřeby a potíže, které mohou potkat každého člověka. Vždyť nižší bonita ani záznam v registru ještě nemusí nic znamenat. Nižší bonitu má v dnešní době díky vysokým nárokům klasických bankovních domů naprosto každý, a záznam v registru může být úplně nevýznamný, tím spíše, když jste jej získali jen za opožděnou platbu, třeba za energie. Jak je tedy vidět, mnoho okolností, které vaši žádost o půjčku doprovázejí, je možné s klidným srdcem pominout. Je k tomu třeba pouze dostatečný nadhled, praxe v oboru a individuální přístup ke klientům.

stohy peněz

Jak je to s hypotékou bez dokládání příjmů?

Mnoho lidí se mylně domnívá, že když požádají o hypotéku bez dokládání příjmů, tak k jejich příjmům nebude nikdo přihlížet, respektive po nich ani nikdo nebude pátrat. Taková představa je ovšem zcela mylná. Ať už požádáte o libovolný typ půjčky, tak si každý věřitel zjistí, jak si stojí vaše finance. Tím spíše, že právě o hypotéku bez dokládání příjmů žádají nejčastěji lidé, kteří mají nějaké finanční potíže.

kufr peněz

Zjistit, jak si na tom žadatel stojí po finanční stránce je důležité nejen pro poskytovatele půjčky, ale především pro samotného žadatele. Mnozí lidé by se neuváženým krokem mohli ocitnout v dluhové pasti jen proto, že by žádali větší částku, než jsou schopni zaplatit. Proto zkušení odborníci posoudí, zda můžete o půjčku žádat, a jaká může být výše takového úvěru.
Ovšem není třeba se zbytečně bát. V bance většina lidí nepochodí pouze kvůli zbytečně náročným kritériím, což v nebankovní společnosti, která lidem vychází vstříc, nehrozí.