Je všeobecně známé, že díky zdravému životnímu stylu, ve kterém je pohyb a strava bohatá na vitamíny a prospěšné složky, se nám z těla vyplavují endorfiny, díky kterým se cítíme šťastnější. Je to tím, že nám pohyb, a to nejen ten běžný, ale i jeho nadbytek přináší pocit štěstí ze samých sebe a cítíme se tak díky němu mnohem více úplní.
silueta ženy v šatech

Slunce v duši

Štěstí v podobě přejídání a dopřávání si „luxusu“, jakým je nezdravé těžké jídlo z nás nedělá šťastné lidi, ale ty, kteří se utápí v nespokojenosti ze sebe samých. Je tolik nápadů, nutričních plánů, diet a zdravého jídla včetně sportovního vyžití, že není vůbec prostor na žádné výmluvy. Můžete si dopřát i svůj vlastní režim stravování a pohybu, který nemusí být úplně na špičkové úrovni, stačí když díky tomu, že budete dbát na vás samotných budete pociťovat to, že pro sebe děláte maximum. A vaše slunce v duše se rozsvítí.
rybí olej kapsle

Proč byste neměli podceňovat přísun ryb?

Ryby lze zařadit bezpochyby mezi ty zdravé potraviny, kterým byste se neměli vyhýbat. Především mořské ryby jsou bohaté na zdravé prospěšné tuky a obsahují omega-3 mastné kyseliny, které jsou potřebné pro správnou funkci našich životně důležitých orgánů. Dále jsou nepostradatelné pro naše zdraví hlavně kvůli kvalitním bílkovinám a hořčíku. Pokud jich z nějakého důvodu nemusíte, dopřejte si alespoň rybí tuk, který vám dodá to těla potřebný vitamín D. Jsou vhodné při dietách a prospívají k lepšímu spalování tuků a ukládání jen toho dobrého.
Díky zdravé stravě a pohybu se můžete dopracovat do stavu maximální spokojenosti se sebou samými a odbouráním napětí a tíhy ve vašem životě, která vám často způsobuje stavy přejídání a deprese. Mnoho lidí vůbec netuší, do jaké míry má na svědomí fakt, že když je naše tělo ve zdravém duchu, může v něm být obrovská zásoba štěstí, ze kterého můžou čerpat.