Jste přesvědčeni o tom, že doma vlastníte všechno nezbytné (a třeba i něco navíc) k tomu, aby bylo vaše dítě nadmíru spokojené? Jistě máte pravdu, ale i v případě, že je jeho pokojíček plně vybaven, možná vám v něm chybí nábytek, který by odpovídal potřebám malých ratolestí.

V sortimentu dětského zboží nalezete nejen tvrdé kusy nábytku ze dřeva, ale i o něco komfortnější, mezi které patří i dětské křesílko Krteček s motivem oblíbené pohádky, kterou milují děti v každém věku.

plyšáci krtečka

Velikost, která jim svědčí

Je důležité nabídnout dítěti nejen komfort, ale i správně zvolený typ křesílka, které by bylo pohodlné k sezení a nezávadné pro delší pobyt stráveném na něm. V naší nabídce proto najdete přesně to, co vaše dítě potřebuje k jeho pohodlí. Je nízké a tím pádem vhodné i pro ty nejmenší děti, které si do něho sednou i bez pomoci rodičů.

Velmi potěšující záležitostí pro všechny rodiče by mělo být i to, že je pro děti zcela bezpečné. Díky němu se vám nestane, že si vaše dítě přivodí nějaký úraz, jak tomu může být v případě, když sedí na vaší sedací soupravě v obývacím pokoji.

dítě s medvídkem

Moderní motiv, který se dětem líbí

Pravděpodobně nenajdete dítě, které by nemělo k pohádce a postavičce Krtečka kladný vztah. I díky tyto skutečnosti se můžete spolehnout na to, že se vašemu dítěti bude líbit i svým designem a barevným provedením. U nás si můžete vybrat zelený nebo oranžový vzor potahu, což jsou barvy, které se neutrálně hodí jak pro kluky, tak i pro holčičky.

Co se týče finanční stránky, bezesporu vás potěší, že se nijak nebudete muset plácnout přes kapsu, protože je toto křesílko finančně dostupné pro všechny. Udělejte tedy radost vašemu dítěti a zpestřete jeho dětský pokoj právě tímto pohodlným kusem nábytku, ve kterém si bude hrát a spokojeně sedět zcela jistě každý den.

Sami si brzy uvědomíte, že to byla investice, která se vám nadmíru vyplatila.