Hypotéka bez doložení příjmu https://www.americka-nebankovni-hypoteka.cz/hypoteky-bez-prokazovani-prijmu-s-urokem-4-p/ je hodně rozšířený finanční produkt, který je hojně využívaná jak soukromými osobami, tak i podnikateli. Já sama jsem hypotéku bez doložení příjmu využila před třicet lety. Vždyť jistě víte, že každý chce bydlet ve vlastní bytě nebo domě a nechce platit zbytečně nájem.

Vlastní dům? S hypotékou můžete.

Já jsem na to velmi citlivá. Jsem ten typ člověka, který nerad platí nájem. Vůbec ale nevím proč, nedokážu si to vysvětlit, ale je jistě lepší, když platíte něco, co bude jednoho dne vaše. Hypotéka bez doložení příjmu vám k tomu právě může lehce pomoct. Taky jste už o tom přemýšleli? Nebo chcete celý život bydlet v nájmu. Sice ano, všechno má své pro a proti, ale věřte mi, že žít ve vlastním domě je velmi příjemné. Já taky tak bydlím a jsem velmi spokojená. Vůbec toho nelituji, že budu dlouho platit splátky, to je ale jasné, to se platí u všech půjček a hypoték. Když to tak vezmu, tak dnes není nic zadarmo. Znám taky jeden případ, kdy si jeden pán s manželkou vzal hypotéku bez doložení příjmu. Oba už moc toužili po novém bytě, protože čekali své první dítě.

V hypotéce se nejedná jen o pár drobných.

A jakou měli radost, když jim po půl roce všechno vyšlo a dostali vysněnou hypotéku na nový byt. Víte, někomu stačí vážně málo, aby byl šťastný. A právě tato dvojice toužila jen po malém bytečku, takže americká hypotéka bez doložení příjmu jim přišla velmi vhod. Taky jste si řekli, že nad tím budete uvažovat? Jen ale berte v potaz, že v dnešní době není nic zadarmo a že všechno má své výhody, ale i nevýhody a taky si musíte všechno ujasnit. Jste si vážně jistí, že budete schopni dlouhodobě splácet americkou hypotéku bez doložení příjmu? Víte, někdo má za to, že nikdy se nebude mít špatně, a tak stále spoléhá na své štěstí. Tedy spíše spoléhá na to, že on by neměl takovou smůlu, že by přišel například o práci. Já osobně si raději všechno prověřím, ať vím, na čem jsem. A to doporučuji i vám. A tak se nebojte a jděte do toho. Žijeme jen jednou!