Být či nebýt mobilní?

Ještě před pár lety jsme si nedovedli představit telefon, který bude přenosný. A co teprve dům! V dnešní době již toto téma není žádnou novinkou a při rozhlédnutí se kolem sebe, nevidíme snad nikoho, kdy by doma neměl alespoň jednu mobilní věc. Ovšem mobilních domů stále nevídáme tolik, abychom o nich byli plně informováni. Byť v zahraničí je tento způsob bydlení stále více oblíbený a navíc samozřejmý, rádi bychom Vám více osvětlili tento zajímavý a levný způsob bydlení.
Plno z Vás si při slovech „mobilní dům“ představí karavan, což není tak úplně pravda. Je to jakýsi kompromis právě mezi karavanem a domem s pevnými základy. Princip je velmi jednoduchý. Dům k Vám přivezeme pomocí nákladního auta, protože každý z těchto domů má své tažné zařízení. Složení realizujeme přímo na místě u zákazníka, tudíž nepotřebujete žádné stavební povolení, nýbrž pouze ohlášku o stavbě. Mobilní domy jsou na kolečkách, které následně po pevném vypodložení zůstávají ve vzduchu. Proto nehrozí, že by jste se např.ráno probudili i s domem o pár metrů jinde . Pokud řešíte otázku chladnějšího počasí, také bez obav. Tyto domy lze kompletně zateplit, vybudovat krb, zkrátka cokoliv, dle Vašeho přání. Abychom Vám ušetřili co nejvíce času, mobilní domy jsou již kompletně vybavené, tedy odpadá Vám starost se zařizováním a kupováním nábytku.

Sen, který je reálný

Vzhledem k cenové relaci těchto domu, patří opravdu mezi levnější formy bydlení. Díky těmto domům si můžete konečně realizovat sen o domečku se zahrádkou, na který by jste marně šetřili celá léta. Neváhejte se proto na nás kdykoliv obrátit a my Vám rádi dopomůžeme ke splnění Vašeho snu.